output-onlinepngtools_50.v2 (1)

AUSTRIBAAR

Tõeline austribaar Tallinna südames

Olgu teie sooviks intiimne õhtusöök kahele või rõõmsameelne koosviibimine sõpradega, meie unikaalne atmosfäär ja suurepärane menüü loovad täiusliku tausta igale hetkele. Lahtiolekuaegadel on võimalik austreid tulla nautima ette teatades, et garanteerida teile koht meie hubases baaris. Loomulikult oleme alati rõõmsad, kui tänaval jalutades spontaanselt meile külla tulete!
 
Baaris toimuvad aeg-ajalt ka eri menüüga õhtusöögid, kus austritega koos on teised mere kuningriigi maitsvad annid. 
Nendel üritustel on kohtade arv piiratud ning tavaliselt tuleb reageerida kiiresti, sest värsked mereannid meelitavad kohale kõik gurmaanid! Austrid saabuvad Austeriumisse Prantsusmaa ja Iirimaa farmidest, seega teame me hästi austrite hingeelu ning selle läbi pakume uhkelt oma klientidele parimaid premium klassi austreid.
 
Austrite serveerimisel tutvustame, milliseid maitseid võite serveeritavatest austritest leida – just nii nagu sommeljee tutvustab veine serveerides. Nende kõrvale oleme spetsiaalselt kureerinud veinide ja mullide valiku, et maitseelamust veel võimsamaks muuta. 

Tule meile külla ja saa osa austrite maailmast!

Meie menüü

Broneeri laud siit

Reserveerige oma koht mugavalt ja kiiresti, kasutades meie veebipõhist broneerimisvormi. Täitke vaid vajalikud andmed ja kinnitage oma broneering, et tagada endale meeldejääv elamus. Broneeri nüüd!


Austerium on sinu usaldusväärne partner

Meie kirg Austeriumis on igapäevaselt leida unikaalseid austrimaailma maitseid, mida austribaaris serveerida ning pajatada lugusid, mis viivad Teid justkui laua taga austreid süües merele avastama. Valikus on kvaliteetsed austrid, mis jõuavad värsketena iganädalaselt meieni.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või soovite lisainfot, palun kasutage allolevat vormi, et meiega ühendust võtta. Oleme siin, et aidata ja tagada, et teie kogemus meiega oleks suurepärane. Kirjutage meile juba täna!

Telefon

+372 56223688

Email

anti@austerium.ee

Aadress

Rävala pst.19